Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Overview
be: Агляд

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Options
be: Налады

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Mode
be: Лад

en: Items
be: Элементы

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Default options
be: Прадвызначаныя налады

en: About
be: Аб

en: Effect
be: Вынік

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Add effect
be: Дадаць эфект
