Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Options
eu: Aukerak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Mode
eu: Modoa

en: Items
eu: Elementuak

en: Default options
eu: Aukera lehenetsiak

en: Global
eu: Globala

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Effect
eu: Efektua

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
