Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Options
fi: Valinnat

en: Filter
fi: Suodatus

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Mode
fi: Tila

en: Items
fi: Aiheet

en: Loop
fi: Kierros

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Selector
fi: Valitsin

en: Duplicate
fi: Monista

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Default options
fi: Oletusasetukset

en: Global
fi: Yleinen

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Effect
fi: Efekti

en: Sequence
fi: Sekvenssi

en: Example:
fi: Esimerkki:

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Add effect
fi: Lisää efekti
