Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Options
ro: Opțiuni

en: Filter
ro: Filtru

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Mode
ro: Mod

en: Items
ro: Articole

en: Loop
ro: Buclă

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Reverse
ro: Inversează

en: Default options
ro: Opțiuni implicite

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Effect
ro: Efect

en: Sequence
ro: Secvență

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Add effect
ro: Adăugare efect
