Textimate (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart
