Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to ja translation catalogue (47 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Administration
ja: 管理

en: Overview
ja: 概観

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Event
ja: イベント

en: Updated
ja: 更新

en: Options
ja: オプション

en: Filter
ja: フィルター

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Mode
ja: モード

en: Items
ja: アイテム

en: Loop
ja: ループ

en: Shuffle
ja: シャッフル

en: Delay
ja: 遅延

en: Selector
ja: セレクター

en: Duplicate
ja: 複製

en: Reverse
ja: 逆順

en: Default options
ja: デフォルトオプション

en: Global
ja: グローバル

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Effect
ja: 効果

en: Sequence
ja: シーケンス

en: Words
ja: 単語

en: - Any -
ja: - すべて -

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Add effect
ja: エフェクトの追加

en: Save and go to list
ja: 保存してリストに移動
