Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری
