Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: Items
lt: Elementai

en: Loop
lt: Ciklas

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Global
lt: Globalus

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Effect
lt: Efektas

en: Words
lt: Žodžiai

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Add effect
lt: Pridėti efektą
