Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Items
th: จำนวน

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Default options
th: ตัวเลือก

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sequence
th: ลำดับ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Additional Information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
