Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Number
eu: Zenbakia

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: About
eu: (r)i buruz
