Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: About
gu: વિશે
