Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Email address
id: Alamat email

en: Number
id: Angka

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Error
id: Kesalahan

en: Created
id: Dibuat

en: Telephone
id: Telepon

en: About
id: Tentang
