Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Number
kk: Саны

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған
