Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Number
lv: Skaitlis

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: About
lv: Par
