Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Number
ro: Număr

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Telephone
ro: Telefon

en: About
ro: Despre
