Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Number
sk: Číslo

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: About
sk: Informácie o
