Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Number
sl: Številka

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: About
sl: O modulu
