Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Number
uk: Число

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Telephone
uk: Телефон

en: About
uk: Про модуль

en: Web Services
uk: Веб Сервіси
