Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Number
af: Getal

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep
