Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Number
ar: رقم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Telephone
ar: هاتف

en: About
ar: حول
