Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Number
ast: Númberu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu
