Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Error
bn: ত্রুটি

en: About
bn: সম্পর্কে
