Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Number
cs: Číslo

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Telephone
cs: Telefon

en: About
cs: Popis
