Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Number
da: Antal

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Telephone
da: Telefon

en: About
da: Om
