Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Number
de: Zahl

en: Email
de: E-Mail

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Error
de: Fehler

en: Created
de: Erstellt

en: Telephone
de: Telefon

en: About
de: Über

en: Web Services
de: Webservices
