Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: About
is: Um
