Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Number
hi: संख्या

en: Email
hi: ईमेल

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Error
hi: त्रुटि

en: Created
hi: निर्मित

en: About
hi: के बारे में
