Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Number
hu: Szám

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: About
hu: Leírás
