Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Number
jv: Angka

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani
