Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია
