Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Number
ku: ژمارە

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە
