Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Number
mn: Дугаар

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн
