Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Number
mr: अंक

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन
