Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Error
my: အမှား

en: About
my: အကြောင်း
