Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Email address
no: E-postadresse

en: Number
no: Antall

en: Email
no: E-post

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Error
no: Feil

en: Created
no: Opprettet

en: Telephone
no: Telefon

en: About
no: Om
