Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Number
nl: Getal

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Telephone
nl: Telefoon

en: About
nl: Over
