Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Number
pl: Liczba

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Telephone
pl: Telefon

en: About
pl: O stronie
