Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Number
ru: Число

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Telephone
ru: Телефон

en: About
ru: Информация
