Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Number
sr: Број

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено
