Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Telephone
th: โทรศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ
