Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Number
tr: Sayı

en: Email
tr: E-posta

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Telephone
tr: Telefon

en: About
tr: Hakkında
