Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Number
ug: سان

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: About
ug: ھەققىدە
