Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Number
ur: نمبر

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی
