TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Categories
da: Kategorier

en: Topics
da: Emner

en: People
da: Personer

en: Organizations
da: Organisationer

en: Dates
da: Datoer

en: Places
da: Steder
