TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: People
hu: Emberek

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Dates
hu: Dátumok

en: Entities
hu: Entitások

en: Places
hu: Helyek

en: Industries
hu: Iparágak
