TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: People
km: មនុស្ស

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ
