TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Topics
lv: Tēmas

en: People
lv: Cilvēki

en: Dates
lv: Datumi
