TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Categories
uk: Категорії

en: Topics
uk: Теми

en: People
uk: Люди

en: Organizations
uk: Організації

en: Dates
uk: Дати

en: Entities
uk: Сутності

en: Places
uk: Місця
