TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Topics
ca: Temes

en: People
ca: Gent

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Entities
ca: Entitats

en: Places
ca: Llocs
