TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Topics
el: Θέματα

en: People
el: Χρήστες

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Entities
el: Οντότητες
